img

Yetkilendirilmiş

Maden Mühendisliği

Hızlı ve teknolojik çözümlerle maden izinlerinden, ocak tasarımına, üretim planlamasından makine ekipman teminine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

img

ÇED

Çevre Mühendislik Hizmetleri

Maden sahaları için çevre mevzuatı gereği ilgili işlerin takibi

img

Orman Mühendislik Hizmetleri

Maden Sahaları Orman İzin Projeleri

Orman Sayılan yerlerde faaliyet gösterecek firmalara ilgili yönetmelik ve orman kanununa göre verilen izinlerin alınması için gerekli olan projeler, bünyemizde çalışan orman mühendislerimiz tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.

img

Profesyonel

Harita Mühendisliği

İhtiyacınıza göre profesyonel haritacılık kapsamındaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde yapıyoruz.

Hakkımızda

1997'den bu yana Maden Mühendislik Müşavirlik Hizmetlerini sürdüren ekibimiz, 2007'de tüzelleşerek Gra-Mer Maden Harita Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında
profesyonel mühendislik hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Gra-Mer Maden Harita Mühendislik Müşavirlik, faaliyetlerinizin ilk aşamasında ekonomik ve sürdürülebilir bir yatırım için gerekli olan bütün çalışmaları yaparak; çalışmalarınızın başlangıcından bitimine kadar karşılaşılabilecek durumlar karşısında, Madencilik, Çevre ve Ormancılık ana faaliyet alanlarında gerekli teknik ve 20 yıllık madencilik sektöründeki tecrübesi ile yatırımlarınıza standart kazandırılmasını amaçlamaktadır. Gra-Mer Maden Harita Mühendislik Müşavirlik, Madencilik faaliyetleriniz için, arazide ilk koordinatın alınmasından üretim aşamasına, üretim aşamasında rehabilitasyon ile madencilik faaliyetinin bitimine kadar, kanun ve yönetmelikler kapsamında maden, çevre, orman alanlarındaki gerekli tüm çalışmaları sorunsuz yapmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Gra-Mer Maden Harita Mühendislik Müşavirlik, Madencilik sektöründeki 20 yıllık deneyimin ışığında, teknik ve danışman kadromuzla, maden, çevre ve orman alanlarında müşteri odaklı ve kaliteli çalışmalar sunmak, yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimiz her zaman ilk tercihi olmaktır.

Maximum Ajans